رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر نیازمند برنامه ریزی مدون


16 آذر, 1398 - 18:11 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر نیازمند برنامه ریزی مدون

۰سرپرست فرمانداری البرز گفت : دو کارگروه جهت اعلام نظر در خصوص مجتمع جامع خدمات اعتیاد و مرکز توان بخشی با هدف مجتمع کردن کمپها در شهرستان البرز تشکیل می گردد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

" محمد نصیری " سرپرست فرمانداری البرز ، در جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان که با حضور دبیر استانی این ستاد و رئیس دادگستری شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد ، گفت : دو کارگروه کارشناسی به منظور اعلام نظر جهت مجتمع کردن مرکز جامع خدمات اعتیاد در خصوص مباحث ومکان زمین ، موضوعات عمرانی و سرانه مورد نیاز جامعه هدف تشکیل و در کمترین زمان نتیجه بررسی بعمل آمده را به شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان اعلام کنند .

وی افزود : آهنگ فعالیتها در این ستاد نیز می بایست رشد بیشتری داشته و با برنامه ریزی مدون در مسیر اجرای بر نامه ها حرکت کنیم .

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ضمن تشکر از حضور خیرین از جمله موقوفه خزانه در شهرستان البرز جهت کمک به آسیب دیدگان حوزه مواد مخدر بیان کرد : با بومی سازی طرح های مطرح شده از سوی بهزیستی استان ، پیگیری هر چه سریعتر کمیته های کارشناسی و اعلام نظر در خصوص مکان این مرکز جامع امیدواریم در آینده نزدیک امکان ارائه خدمات به جامعه هدف علاوه بر شهرستان در سطح استان نیز میسر شود .