رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مسیر حرکت به سمت توسعه روستاهای قزوین هموارتر شده است


19 دى, 1398 - 13:17 -- روابط عمومی2
مدیر کل امور روستایی استانداری:

مسیر حرکت به سمت توسعه روستاهای قزوین هموارتر شده است

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین گفت: مسیر حرکت به سمت توسعه روستاهای استان در سال‌های اخیر با اجرای طرح‌های مختلف هموارتر شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 

اکرم نجفی  در همایش دهیاران بخش اسفرورین شهرستان تاکستان، افزود: این طرح‌ها در زمینه‌های مختلف به ویژه اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی، بهسازی معابر و مدیریت پسماندها، خرید ماشین آلات عمرانی و خدماتی و گازرسانی به روستاها اجرا شده اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور و اعمال تحریم‌های ظالمانه، گفت: بهترین راه مقابله با دشمنان، نگاه به ظرفیت‌های داخلی و استفاده بهینه از منابع و امکانات است.

نجفی از دهیاران خواست با اجرای طرح‌های اقتصادی و درآمدزا، استفاده از تسهیلات یارانه دار ویژه دهیاری‌ها و شرکت‌های تعاونی دهیاری‌ها و انجام اقدامات مناسب و به موقع در جهت ایجاد اشتغال، تولید و خودکفایی دهیاری گام بردارند.

در ادامه این جلسه مسائل و مشکلات دهیاران و شوراها به ویژه در حوزه‌های اجرای طرح‌های عمرانی، حفاظت از محیط زیست و مدیریت پسماند روستایی، آموزش، امور اداری و استخدامی دهیاری‌ها و... مطرح و راهکارهایی برای رفع آنها بیان شد.