رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پست ۶۳/۲۰ کیلوولت معلم کلایه به بهره برداری رسید


20 بهمن, 1398 - 09:19 -- روابط عمومی2
با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و استاندار قزوین؛

پست ۶۳/۲۰ کیلوولت معلم کلایه به بهره برداری رسید

در هشتمین روز از دهه مبارک فجر؛با حضور جمالی پور استاندار قزوین و محمد امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رییس جمهوری ، پست برق ۶۳/۲۰ کیلوولت معلم کلایه افتتاح شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور  در آئین افتتاح پست برق ۶۳/۲۰ کیلولت معلم کلایه که با حضور محمد امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رییس جمهوری و به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد، اظهار داشت: رشد و توسعه کشور در ابعاد مختلف پس از انقلاب شکوهمند اسلامی در حالی به دست آمده که میهن ما در تحریم بوده است.

وی با بیان اینکه با وجود تشدید تحریم ها و بی سابقه بودن آنها از ابتدای انقلاب تاکنون، با تلاش های دولت دستاوردهای بزرگی طی سال های اخیر نصیب کشور شده است،اظهار داشت: دولت دکتر روحانی با وجود همه مشکلات و مساله تحریم ها، در خدمت رسانی به مردم کارنامه موفقی از خود به جا گذاشته است.

استاندار قزوین، ارتقای بهره وری در بخش های مختلف را از اهداف مهم دولت برشمرد و گفت: دولت فعلی برخلاف برخی دوره ها که با وجود منابع مالی قابل توجه به این موضوع توجهی نشد، به بهره وری و هزینه کرد مناسب بودجه در محل های تعیین شده توجه ویژه دارد.

وی در ادامه بر خدمت رسانی هرچه بیشتر مدیران تاکید کرد و اظهار داشت: کسب رضایت مندی مردم باید مهم ترین هدف مدیران باشد چرا که داشتن پست و مقام هیچ ارزش دنیوی نداشته بلکه خدمت صادقه به جامعه ذخیره کار ما مدیران خواهد بود.

جمالی پور در ادامه با اشاره به اهمیت حق الناس در مبانی دینی اسلام،اظهار داشت: در همین راستا صیانت از آرای مردم باید از اولویت های مجریان و دست اندرکاران انتخابات باشد.

پست ۶۳/۲۰ کیلوولت معلم کلایه در زمینی به مساحت هشت هزار متر مربع با هزینه ۱۲۷ میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

این پست برق از خطر ۶۳ کیلو ولت دومداره بیدستان - معلم کلایه و رجایی دشت به طول ۲۰ کیلومتر تغذیه می شود.