Skip to main content

You are here

لیست اخبار واحد ها

Error message

  • Warning: Creating default object from empty value in language_initialize() (line 499 of /home/ostanqznew/domains/ostan-qz.ir/public_html/includes/language.inc).
  • Warning: Creating default object from empty value in language_initialize() (line 499 of /home/ostanqznew/domains/ostan-qz.ir/public_html/includes/language.inc).
  • Warning: Creating default object from empty value in language_initialize() (line 499 of /home/ostanqznew/domains/ostan-qz.ir/public_html/includes/language.inc).

27 May, 2023 - 23:36 -- کارشناس۲
مدیرکل دفتر امور روستایی خبر داد:

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراها از کسب رتبه برتر ملی توسط شرکت تعاونی دهیاری‌های بخش طارم سفلی قزوین خبر داد.


7 May, 2023 - 09:21 -- کارشناس۲
مدیرکل دفتر امور روستایی:

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین گفت: زنان تسهیلگر و کارآفرین روستایی و عشایری بارها ثابت کرده‌اند که ظرفیت‌های تولیدی خوبی دارند و می‌توانند در تحقق شعار امسال موثر باشند، به همین دلیل باید به سمت تولید خلاقانه گام بردارند.


4 April, 2023 - 14:30 -- کارشناس۲

مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین در راستای سرکشی به روستاهای استان در ایام نوروز و اطلاع از آخرین وضعیت انجام مصوبات ستاد خدمات سفر، روستای آقابابا بخش کوهین را مورد بازدید میدانی قرار داد.


4 April, 2023 - 14:24 -- کارشناس۲

"لیلا غریب" مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری در دیدار نوروزی با خانواده شهیدان گفت: باید بدانیم اگر امروز با آرامش و امنیت دلنشین در کانون گرم خانواده هستیم، همه را مدیون خون شهدا هستیم که بر این خاک مقدس جاری شده است.


17 March, 2023 - 10:59 -- کارشناس۲
مدیرکل روستایی و شوراهای استانداری:

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین گفت: یکی از رسالت ها و وظایف دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری برگزاری دوره های آموزشی با هدف تقویت، توانمندسازی و توسعه منابع انسانی در حوزه مدیریت روستایی استان می باشد که در همین زمینه ۵۱ دوره آموزشی برای ۲۱۳۷ نفر از دهیاران و کارکنان دهیاری های استان قزوین برگزار شده است.


17 March, 2023 - 10:50 -- کارشناس۲
مدیرکل روستایی و شوراهای استانداری خبر داد:

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین گفت: ایجاد اشتغال در روستاها یکی از دغدغه های مهم دفتر روستایی استاندار قزوین است و برای تحقق این مهم باید توانمند سازی و حمایت از نوآوری با تکیه بر روحیه خودباوری را در بین روستائیان تقویت کرد.


5 March, 2023 - 08:38 -- کارشناس۲
مدیرکل روستایی و شوراهای استانداری:

غریب با بیان اینکه حفظ حقوق روستائیان از اولویت‌هاست، گفت: اجرای درست طرح حدنگار به مالکیت روستائیان آسیب نمی زند.


2 March, 2023 - 10:54 -- کارشناس۲
مدیرکل روستایی و شوراهای استانداری:

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گفت: شرکت‌های تعاونی روستایی در راستای ایجاد درآمد پایدار و اشتغال در مناطق و روستاهای قزوین باید تقویت شود.


28 February, 2023 - 23:16 -- کارشناس۲
مدیرکل روستایی و شوراهای استانداری قزوین خبر داد:

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین گفت: سفر آموزشی تعدادی از دهیاران قزوینی به استان اصفهان با موضوع "آشنایی با ظرفیت های تعاونی در مناطق روستایی" برگزار شد.


24 February, 2023 - 12:45 -- کارشناس۲
به ریاست مدیرکل روستایی و شوراهای استانداری؛

جلسه بررسی و رسیدگی به پرونده های تخلفات دهیاران و کارکنان دهیاری های استان به ریاست لیلا غریب مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری و با حضور اعضای کمیته در دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری برگزار شد.


21 February, 2023 - 21:25 -- کارشناس۲
مدیرکل روستایی و شوراهای استانداری:

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین گفت: ارائه خدمات در روستاها جهت پایداری جمعیت و مهاجرت معکوس یکی از الزامات کشور بوده تا روستائیان به سمت مهاجرت روی نیاورند که این امر نیازمند ارائه خدمات مطلوب در روستاهاست.


15 February, 2023 - 23:49 -- کارشناس۲
مدیرکل روستایی و شوراهای استانداری خبر داد؛

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین ضمن تاکید بر تداوم آموزش دهیاران، از اجرای دوره های آموزشی در حوزه مدیریت روستایی خبر داد.31 December, 2022 - 18:38 -- کارشناس۲
به ریاست مدیرکل سرمایه گذاری و اشتغال استانداری؛

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اجرای طرح روستای نوفن به ریاست بارگاهی مدیرکل سرمایه گذاری و اشتغال استانداری و با حضور غریب مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری برگزار شد.


19 December, 2022 - 21:11 -- کارشناس۲
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری:

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین گفت: روستا‌ها سلول‌های حیات بخش کشور و مظهر کار و تلاش هستند و دهیاران به عنوان نمایندگان توانمند دولت در روستاها باید با تغییرات و نیازهای روز جامعه از طریق گذراندن دوره های آموزشی به روز شوند.


12 December, 2022 - 18:33 -- کارشناس۲
مدیرکل روستایی و شوراهای استانداری:

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین گفت: آموزش، نقش مهم و پایداری بر ارتقاء سطح آگاهی علمی و شغلی دهیاران دارد و بر همین اساس ارائه آموزش و برنامه های آموزشی اثربخش مستلزم تفکر، مدل، رویکرد، ابزار و مکانیزم های جدید است.


1 December, 2022 - 09:42 -- کارشناس۲
به همت دفتر امور روستایی استانداری قزوین؛

اردوی جهادی سلامت در بخش طارم سفلی به مناسبت ولادت حضرت زینب کبری(س)، روز پرستار و گرامیداشت هفته بسیج به همت دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین برگزار شد.


3 September, 2022 - 22:42 -- کارشناس۲

جلسه هم اندیشی دهیاران بخش بشاریات با حضور غریب مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری برگزار و مسائل و مشکلات در حوزه های مختلف مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.


21 August, 2022 - 10:05 -- کارشناس۲
با حضور مدیر کل امور روستایی استانداری قزوین؛

جلسه بررسی وضعیت اراضی پردیس روستای شاهین تپه با حضور غریب مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین و تعدادی از مدیران استانی برگزار شد.


21 August, 2022 - 10:01 -- کارشناس۲
مدیرکل روستایی و شوراهای استانداری مطرح کرد:

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین روستای خوزنین را مستعد تبدیل شدن به قطب گردشگری بخش رامند دانست.

Pages